František Daněk - Sedláček - Lesní potok

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Daněk-Sedláček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, karton mírně zvlněn. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

17117. Lesní potok
Dražba ukončena:28.03.2018 18:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč