Olej na kartonu, 43x48 cm, signováno vpravo dole Daněk - Sedláček, rám, zaskleno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč