František Daněk - Sedláček - Lesní interiér

Olej na kartonu, 43x48 cm, signováno vpravo dole Daněk - Sedláček, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

11718. Lesní interiér
Dražba ukončena:28.06.2017 19:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč