František Daněk - Sedláček - Koupání

Olej na kartonu, 54x65 cm, signováno vpravo dole F. D. Sedláček, rám, zaskleno.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

12728. Koupání
Dražba ukončena:21.09.2017 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč