František Daněk - Sedláček - Hráz u rybníka

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Daněk Sedláček. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

58785. Hráz u rybníka
Dražba ukončena:29.04.2021 22:00:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč