František Daněk - Sedláček - Hráz u rybníka

Olej na kartonu, 29x40 cm, signováno vpravo dole Daněk - Sedláček, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

14908. Hráz u rybníka
Dražba ukončena:30.11.2017 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč