František Daněk - Sedláček - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 42x55 cm. Signováno vpravo dole Daněk - Sedláček. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83737. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:28.09.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč