František Daněk - Sedláček - Na vršku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x42 cm, signováno vlevo dole D. Sedláček, rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

8280. Na vršku
Dražba ukončena:23.02.2017 19:47:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč