František Daněk - Sedláček - Zimní vesnice

Olej na překližce, 34x48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, rám.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1892, Praha - 1974, Praha

1620. Zimní vesnice
Dražba ukončena:26.11.2014 21:40:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč