František Daněk - Sedláček - Zimní cestou

Olej na kartonu, 32x47 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1892, Praha - 1974, Praha

1616. Zimní cestou
Dražba ukončena:26.11.2014 21:04:57
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč