František Daněk - Sedláček - V lese

Olej na kartonu, 23x28 cm, signováno vlevo dole Daněk - Sedláček, rám.

1892, Praha - 1974, Praha

4349. V lese
Dražba ukončena:31.03.2016 18:31:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč