František Daněk - Sedláček - Předjaří na Vysočině

Olej na sololitu, 33x50 cm, signováno vpravo dole Daněk - Sedláček, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1974, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4371. Předjaří na Vysočině
Dražba ukončena:31.03.2016 18:43:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč