František Daněk - Sedláček - Polní práce

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole Daněk - Sedláček, rám.

1892, Praha - 1974, Praha

3527. Polní práce
Dražba ukončena:27.01.2016 19:59:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč