František Daněk - Sedláček - Na louce nad vesnicí

Olej na kartonu, 48x59 cm, signováno vlevo dole Daněk-Sedláček, nerámováno.

1892, Praha - 1974, Praha

Pozn.: Malba poškozena.

2493. Na louce nad vesnicí
Dražba ukončena:28.05.2015 21:05:32
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 500 Kč