František Daněk - Sedláček - Muchomůrky v lese

Olej na kartonu, 27x47 cm, signováno vpravo dole D. Sedláček, rám.

1892, Praha - 1974, Praha

Pozn.: Nová adjustace.

2079. Muchomůrky v lese
Dražba ukončena:26.03.2015 21:05:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 900 Kč