František Daněk - Sedláček - Mlýnská dolina

Olej na plátně, 71x86 cm, signováno vlevo dole Daněk Sedláček, rám.

1892, Praha - 1974, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4720. Mlýnská dolina
Dražba ukončena:25.05.2016 22:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč