František Daněk - Sedláček - Chaloupky pod sněhem

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1974, Praha

1624. Chaloupky pod sněhem
Dražba ukončena:26.11.2014 21:20:10
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč