František Cundrla - Kresba 7

Kresba, 33x46 cm, signováno vpravo dole Cundrla 67, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943 – 2011
Malíř. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u profesorů Jiroudka a Součka. Působil jako profesor na SUPŠ v Uherském Hradišti a jako docent na fakultě architektury ČVUT v Praze. V jeho dílech se nejčastěji objevuje motiv slovácké krajiny. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze, GVU Zlín a jinde v České republice i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

15391. Kresba 7
Dražba ukončena:24.01.2018 19:18:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč