František Cína - Jelínek - Venkovské stavení

Olej na plátně, 37x53 cm. Signováno vlevo dole F. Cína Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

65212. Venkovské stavení
Dražba ukončena:30.09.2021 22:33:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč