František Čihák, Karel Müller - Soubor 2 prací: V kavárně a Kočár

1. Litografie, 27x35 cm. Signováno vpravo dole Čihák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

2. Litografie, 36x27 cm. Signováno vpravo dole Karel Müller. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

František Čihák, Karel Müller
303065. Soubor 2 prací: V kavárně a Kočár
Dražba ukončena:05.01.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (05.01.2020 10:00:21) 177