František Charvát - Zimní vesnice

Olej na kartonu, 15x21 cm, signováno vlevo dole Charvát, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1885-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

7350. Zimní vesnice
Dražba ukončena:26.01.2017 22:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč