Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x52 cm. Signováno vlevo dole Charvát 47. Rámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1885-1947
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.