František Charvát - Rozkvetlá louka

Olej na plátně, 52x65 cm. Signováno vpravo dole Charvát. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1885-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

29195. Rozkvetlá louka
Dražba ukončena:28.02.2019 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč