František Charvát - Městská ulička

Olej na plátně, 68x53 cm. Signováno vpravo dole Charvát. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1885-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

115473. Městská ulička
Dražba ukončena:29.05.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 14.05.2024 6:52:56 1028