František Charvát - Kutnohorský havíř

Podstavec i socha dřevo, celková výška 36 cm. Signováno F. Charvát.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1885-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

55472. Kutnohorský havíř
Dražba ukončena:03.03.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.03.2021 21:12:37 7797