František Charvát - U náhonu

Olej na plátně, 78x59 cm, signováno vpravo dole Fr. Charvát, rám.

1885, Studená u Rokytnice nad Jizerou

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

5631. U náhonu
Dražba ukončena:29.09.2016 20:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč