František Charvát - Louny z parků

Olej na kartonu, 15,5x15,5 cm, signováno vpravo dole Charvát, rám.

1885, Studená u Rokytnice nad Jizerou

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6278. Louny z parků
Dražba ukončena:27.10.2016 21:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč