František Bukáček - Tulipány

Pastel, 60x39 cm. Signováno vlevo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

30943. Tulipány
Dražba ukončena:24.04.2019 19:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč