František Bukáček - Švestky

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole F. Bukáček, rám, zaskleno.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

17607. Švestky
Dražba ukončena:29.03.2018 21:50:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč