František Bukáček - Pestrá kytice ve váze

Olej na plátně, 69x59 cm. Signováno vlevo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

48520. Pestrá kytice ve váze
Dražba ukončena:26.08.2020 21:38:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč