František Bukáček - Pestrá kytice

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

28924. Pestrá kytice
Dražba ukončena:27.02.2019 21:41:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč