František Bukáček - Muž v klobouku

Olej na plátně, 60x46 cm. Signováno vlevo dole F. Bukáček. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

306124. Muž v klobouku
Dražba ukončena:14.09.2020 20:02:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč