František Bukáček - Kytice ve váze

Kombinovaná technika, 68x19 cm. Signováno vlevo dole F. Bukáček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

53083. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.11.2020 22:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč