František Bukáček - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

306025. Kytice ve váze
Dražba ukončena:04.09.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč