František Bukáček - Květy upolínů u jezírka

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 66c50 cm. Signováno vpravo dole Bukáček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

33766. Květy upolínů u jezírka
Dražba ukončena:26.06.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč