František Bukáček - Květy

Olej na plátně, 28x24 cm. Signováno vlevo dole F. Bukáček., Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo je adjustováno v dobovém mohutném rámu.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

112036. Květy
Dražba ukončena:18.02.2024 20:58:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč