František Bukáček - Květiny ve váze

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

84724. Květiny ve váze
Dražba ukončena:02.10.2022 20:12:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč