František Bukáček - Křižánky

Tempera, 28x77 cm. Signováno vlevo dole F. Bukáček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

88072. Křižánky
Dražba ukončena:18.12.2022 20:28:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč