František Bukáček - Domy

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988
Narodil se v Křižánkách u Nového Města na Moravě. Studoval AVU u prof. Loukoty a Nechleby. Ve své krajinářské tvorbě čerpal inspiraci v krajině východních Čech, maloval portréty, lyrická květinová, kuřácká a hasičská zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

72221. Domy
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč