František Bukáček - Domy

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

72221. Domy
Dražba ukončena:23.01.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč