František Bukáček - Chryzantémy

Olej na kartonu, 60x70 cm. Signováno vlevo dole F. Bukáček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

28916. Chryzantémy
Dražba ukončena:27.02.2019 21:06:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč