František Bohumil Doubek - V salónu

Kresba, 47x33 cm. Signováno vpravo dole F. Doubek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1865-1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

114122. V salónu
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 03.04.2024 15:20:30 741