Olej na plátně fixovaném na překližce, 59x76 cm. Signováno vlevo dole F. B. Doubek. Rámováno.
Nejdelší strana: 96 cm
o autorovi: 1865-1952
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč