František Bohumil Doubek - Studie vzhlížející ženské hlavy

Olej na plátně, 43x35 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám mírně poškozen, vzadu tištěné info o díle.

1865 České Budějovice, 1952 Nový Jičín
Studoval na kreslířské škole a na akademii výtvarného umění v letech 1880 - 1885 (prof Sequens, Fr. Čermák a Ant. Lhota). V letech 1885 - 1888 pokračoval ve studiích na mnichovské akademii u prof. O. Seitze a A. von Lietzen - Mayera. Věnoval se hlavně žánrovému malířství a podobiznám.

881. Studie vzhlížející ženské hlavy
Dražba ukončena:29.01.2014 20:30:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč