František Blažíček - Zrzunda a panic

Kombinovaná technika. 92x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

41016. Zrzunda a panic
Dražba ukončena:27.02.2020 19:38:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč