František Blažíček - Zimní krajina

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu je autorské razítko.

Kresba akrylem, 36x51 cm. Signováno vpravo dole Blažíček Fr. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

86913. Zimní krajina
Zbývá:2 dnů, 3 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 300 Kč