František Blažíček

62779. Zelenooký Jan

popis: Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Blažíček František 1999. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 25.07.2021 21:17:13 754