František Blažíček - Zase v Jizerkách - Zlaté letní mámení

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x100 cm, signováno vpravo dole Blažíček František 2022. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

115681. Zase v Jizerkách - Zlaté letní mámení
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč