František Blažíček - Zajíc grobián

Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Blažíček Fr. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorské razítko.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

doporučujeme
79847. Zajíc grobián
Zbývá:11 dnů, 8 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 900 Kč