František Blažíček - Z kraje Jaroslava Panušky

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo Blažíček. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo velký formát
152660. Z kraje Jaroslava Panušky
Dražba ukončena:29.01.2026 22:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč