Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Blažíček. Volný list.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorské razítko.
o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.
Částka | Přihozeno | Přihodil |
---|---|---|
25 000 Kč | limit (10.02.2021 22:30:53) | 8053 |
24 000 Kč | limit (10.02.2021 22:30:38) | 6963 |
23 000 Kč | limit (10.02.2021 22:30:37) | 8053 |
21 000 Kč | limit (10.02.2021 22:29:45) | 6963 |
20 000 Kč | limit (10.02.2021 22:29:17) | 8053 |
20 000 Kč | limit (10.02.2021 22:29:18) | 6963 |
16 000 Kč | limit (10.02.2021 22:25:36) | 8053 |
16 000 Kč | 10.02.2021 22:25:37 | 7086 |
15 000 Kč | limit (10.02.2021 22:21:22) | 8053 |
14 000 Kč | 10.02.2021 22:20:45 | 7086 |
13 000 Kč | 10.02.2021 22:17:51 | 8053 |
12 000 Kč | 10.02.2021 22:17:35 | 7086 |
11 000 Kč | limit (10.02.2021 22:16:20) | 8053 |
10 000 Kč | 10.02.2021 22:16:21 | 7086 |
9 500 Kč | limit (10.02.2021 22:12:31) | 8053 |
9 000 Kč | 10.02.2021 22:11:11 | 7086 |
8 500 Kč | 10.02.2021 22:06:07 | 8053 |
8 000 Kč | 10.02.2021 21:51:20 | 7086 |
7 500 Kč | 10.02.2021 21:36:03 | 8053 |
7 000 Kč | 10.02.2021 21:33:50 | 7897 |
6 500 Kč | 10.02.2021 21:28:45 | 6963 |
6 000 Kč | 10.02.2021 21:25:37 | 7897 |
5 500 Kč | 10.02.2021 20:49:30 | 934 |
5 000 Kč | 10.02.2021 20:42:22 | 7897 |
4 900 Kč | 10.02.2021 20:37:17 | 934 |
4 800 Kč | 10.02.2021 20:34:51 | 8053 |
4 700 Kč | 10.02.2021 20:32:08 | 934 |
4 600 Kč | 10.02.2021 19:06:16 | 7897 |
4 500 Kč | limit (10.02.2021 19:06:02) | 7086 |
4 500 Kč | 10.02.2021 19:06:03 | 7897 |
4 400 Kč | limit (10.02.2021 17:17:32) | 7086 |
4 300 Kč | 10.02.2021 16:56:12 | 6963 |
4 200 Kč | limit (10.02.2021 16:56:05) | 7086 |
4 200 Kč | 10.02.2021 16:56:06 | 6963 |
4 100 Kč | limit (10.02.2021 16:33:36) | 7086 |
4 000 Kč | limit (10.02.2021 16:33:06) | 6963 |
4 000 Kč | 10.02.2021 16:33:07 | 7086 |
3 900 Kč | limit (10.02.2021 16:32:54) | 6963 |
3 800 Kč | 10.02.2021 16:32:55 | 7086 |
3 700 Kč | limit (10.02.2021 16:32:31) | 6963 |
3 600 Kč | 10.02.2021 16:32:32 | 7086 |
3 500 Kč | limit (10.02.2021 16:32:17) | 6963 |
3 400 Kč | 10.02.2021 16:32:18 | 7086 |
3 300 Kč | limit (10.02.2021 16:31:51) | 6963 |
3 200 Kč | 10.02.2021 16:31:52 | 7086 |
3 100 Kč | 10.02.2021 15:38:33 | 6963 |
3 000 Kč | limit (10.02.2021 15:38:23) | 7086 |
3 000 Kč | 10.02.2021 15:38:24 | 6963 |
2 900 Kč | limit (10.02.2021 15:38:14) | 7086 |
2 800 Kč | 10.02.2021 15:38:15 | 6963 |
2 700 Kč | limit (10.02.2021 15:38:09) | 7086 |
2 600 Kč | 10.02.2021 15:38:10 | 6963 |
2 500 Kč | limit (10.02.2021 15:38:00) | 7086 |
2 400 Kč | 10.02.2021 15:38:01 | 6963 |
2 300 Kč | limit (10.02.2021 15:37:55) | 7086 |
2 200 Kč | 10.02.2021 15:37:56 | 6963 |
2 100 Kč | limit (10.02.2021 15:37:48) | 7086 |
2 000 Kč | 10.02.2021 15:37:49 | 6963 |
1 900 Kč | limit (10.02.2021 9:53:52) | 7086 |
1 800 Kč | 10.02.2021 9:53:53 | 934 |
1 700 Kč | limit (10.02.2021 9:53:43) | 7086 |
1 600 Kč | 10.02.2021 9:53:44 | 934 |
1 500 Kč | limit (09.02.2021 22:50:47) | 7086 |
1 400 Kč | 09.02.2021 22:50:48 | 6032 |
1 300 Kč | limit (03.02.2021 0:18:33) | 7086 |
1 200 Kč | 03.02.2021 0:18:34 | 7418 |
1 100 Kč | limit (27.01.2021 19:56:21) | 7086 |
1 000 Kč | 27.01.2021 19:56:22 | 7980 |
900 Kč | limit (22.01.2021 18:22:42) | 7086 |
800 Kč | 22.01.2021 18:22:43 | 7481 |
700 Kč | limit (22.01.2021 18:22:28) | 7086 |
600 Kč | 22.01.2021 18:22:29 | 7481 |
500 Kč | limit (15.01.2021 21:20:52) | 7086 |