František Blažíček - V plném květu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Blažíček. Volný list.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorské razítko.

 

o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo
55901. V plném květu
Dražba ukončena:10.02.2021 22:35:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
25 000 Kč limit (10.02.2021 22:30:53) 8053
24 000 Kč limit (10.02.2021 22:30:38) 6963
23 000 Kč limit (10.02.2021 22:30:37) 8053
21 000 Kč limit (10.02.2021 22:29:45) 6963
20 000 Kč limit (10.02.2021 22:29:17) 8053
20 000 Kč limit (10.02.2021 22:29:18) 6963
16 000 Kč limit (10.02.2021 22:25:36) 8053
16 000 Kč 10.02.2021 22:25:37 7086
15 000 Kč limit (10.02.2021 22:21:22) 8053
14 000 Kč 10.02.2021 22:20:45 7086
13 000 Kč 10.02.2021 22:17:51 8053
12 000 Kč 10.02.2021 22:17:35 7086
11 000 Kč limit (10.02.2021 22:16:20) 8053
10 000 Kč 10.02.2021 22:16:21 7086
9 500 Kč limit (10.02.2021 22:12:31) 8053
9 000 Kč 10.02.2021 22:11:11 7086
8 500 Kč 10.02.2021 22:06:07 8053
8 000 Kč 10.02.2021 21:51:20 7086
7 500 Kč 10.02.2021 21:36:03 8053
7 000 Kč 10.02.2021 21:33:50 7897
6 500 Kč 10.02.2021 21:28:45 6963
6 000 Kč 10.02.2021 21:25:37 7897
5 500 Kč 10.02.2021 20:49:30 934
5 000 Kč 10.02.2021 20:42:22 7897
4 900 Kč 10.02.2021 20:37:17 934
4 800 Kč 10.02.2021 20:34:51 8053
4 700 Kč 10.02.2021 20:32:08 934
4 600 Kč 10.02.2021 19:06:16 7897
4 500 Kč limit (10.02.2021 19:06:02) 7086
4 500 Kč 10.02.2021 19:06:03 7897
4 400 Kč limit (10.02.2021 17:17:32) 7086
4 300 Kč 10.02.2021 16:56:12 6963
4 200 Kč limit (10.02.2021 16:56:05) 7086
4 200 Kč 10.02.2021 16:56:06 6963
4 100 Kč limit (10.02.2021 16:33:36) 7086
4 000 Kč limit (10.02.2021 16:33:06) 6963
4 000 Kč 10.02.2021 16:33:07 7086
3 900 Kč limit (10.02.2021 16:32:54) 6963
3 800 Kč 10.02.2021 16:32:55 7086
3 700 Kč limit (10.02.2021 16:32:31) 6963
3 600 Kč 10.02.2021 16:32:32 7086
3 500 Kč limit (10.02.2021 16:32:17) 6963
3 400 Kč 10.02.2021 16:32:18 7086
3 300 Kč limit (10.02.2021 16:31:51) 6963
3 200 Kč 10.02.2021 16:31:52 7086
3 100 Kč 10.02.2021 15:38:33 6963
3 000 Kč limit (10.02.2021 15:38:23) 7086
3 000 Kč 10.02.2021 15:38:24 6963
2 900 Kč limit (10.02.2021 15:38:14) 7086
2 800 Kč 10.02.2021 15:38:15 6963
2 700 Kč limit (10.02.2021 15:38:09) 7086
2 600 Kč 10.02.2021 15:38:10 6963
2 500 Kč limit (10.02.2021 15:38:00) 7086
2 400 Kč 10.02.2021 15:38:01 6963
2 300 Kč limit (10.02.2021 15:37:55) 7086
2 200 Kč 10.02.2021 15:37:56 6963
2 100 Kč limit (10.02.2021 15:37:48) 7086
2 000 Kč 10.02.2021 15:37:49 6963
1 900 Kč limit (10.02.2021 9:53:52) 7086
1 800 Kč 10.02.2021 9:53:53 934
1 700 Kč limit (10.02.2021 9:53:43) 7086
1 600 Kč 10.02.2021 9:53:44 934
1 500 Kč limit (09.02.2021 22:50:47) 7086
1 400 Kč 09.02.2021 22:50:48 6032
1 300 Kč limit (03.02.2021 0:18:33) 7086
1 200 Kč 03.02.2021 0:18:34 7418
1 100 Kč limit (27.01.2021 19:56:21) 7086
1 000 Kč 27.01.2021 19:56:22 7980
900 Kč limit (22.01.2021 18:22:42) 7086
800 Kč 22.01.2021 18:22:43 7481
700 Kč limit (22.01.2021 18:22:28) 7086
600 Kč 22.01.2021 18:22:29 7481
500 Kč limit (15.01.2021 21:20:52) 7086