Olej na plátně, 70x95 cm. Signováno vpravo dole 2009 Blažíček Fr. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorský štítek a přípis.
o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.
Částka | Přihozeno | Přihodil |
---|---|---|
32 000 Kč | 28.10.2021 20:55:50 | 8053 |
31 000 Kč | 28.10.2021 20:54:48 | 8542 |
30 000 Kč | 28.10.2021 20:50:30 | 8053 |
29 000 Kč | 28.10.2021 20:49:06 | 8542 |
28 000 Kč | 28.10.2021 20:46:03 | 8053 |
27 000 Kč | 28.10.2021 20:42:19 | 8542 |
26 000 Kč | 28.10.2021 20:04:58 | 8053 |
25 000 Kč | 28.10.2021 7:25:45 | 8542 |
24 000 Kč | 27.10.2021 22:40:42 | 2623 |
23 000 Kč | limit (27.10.2021 22:40:32) | 8542 |
22 000 Kč | 27.10.2021 22:40:33 | 2623 |
21 000 Kč | 21.10.2021 23:37:28 | 8542 |
20 000 Kč | limit (21.10.2021 23:36:10) | 3081 |
20 000 Kč | 21.10.2021 23:36:11 | 8542 |
19 000 Kč | limit (21.10.2021 23:36:05) | 3081 |
18 000 Kč | 21.10.2021 23:36:06 | 8542 |
17 000 Kč | limit (21.10.2021 23:35:53) | 3081 |
16 000 Kč | 21.10.2021 23:35:54 | 8542 |
15 000 Kč | limit (21.10.2021 23:35:20) | 3081 |
14 000 Kč | 21.10.2021 23:35:21 | 8542 |
13 000 Kč | limit (21.10.2021 23:35:14) | 3081 |
12 000 Kč | 21.10.2021 23:35:15 | 8542 |
11 000 Kč | limit (21.10.2021 23:35:09) | 3081 |
10 000 Kč | 21.10.2021 23:35:10 | 8542 |
9 500 Kč | limit (21.10.2021 23:35:05) | 3081 |
9 000 Kč | 21.10.2021 23:35:06 | 8542 |
8 500 Kč | limit (21.10.2021 23:34:59) | 3081 |
8 000 Kč | 21.10.2021 23:35:00 | 8542 |
7 500 Kč | limit (21.10.2021 23:34:52) | 3081 |
7 000 Kč | 21.10.2021 23:34:53 | 8542 |
6 500 Kč | limit (21.10.2021 23:34:32) | 3081 |
6 000 Kč | 21.10.2021 23:34:33 | 8542 |
5 500 Kč | limit (21.10.2021 23:34:27) | 3081 |
5 000 Kč | 21.10.2021 23:34:28 | 8542 |
4 900 Kč | limit (21.10.2021 23:34:22) | 3081 |
4 800 Kč | 21.10.2021 23:34:23 | 8542 |
4 700 Kč | limit (21.10.2021 23:33:56) | 3081 |
4 600 Kč | 21.10.2021 23:33:57 | 8542 |
4 500 Kč | limit (21.10.2021 23:33:50) | 3081 |
4 400 Kč | 21.10.2021 23:33:51 | 8542 |
4 300 Kč | limit (21.10.2021 23:33:43) | 3081 |
4 200 Kč | 21.10.2021 23:33:44 | 8542 |
4 100 Kč | limit (20.10.2021 17:55:51) | 3081 |
4 000 Kč | 20.10.2021 17:55:52 | 7510 |
3 900 Kč | limit (17.10.2021 16:24:10) | 3081 |
3 800 Kč | 16.10.2021 16:30:03 | 7011 |
3 700 Kč | 16.10.2021 15:44:16 | 1212 |
3 600 Kč | 07.10.2021 16:01:39 | 7276 |
3 500 Kč | 06.10.2021 20:43:07 | 8053 |
3 400 Kč | 06.10.2021 16:33:24 | 7980 |
3 300 Kč | 05.10.2021 6:32:39 | 7276 |
3 200 Kč | 04.10.2021 22:16:26 | 7493 |
3 100 Kč | 04.10.2021 19:37:12 | 7276 |
3 000 Kč | limit (04.10.2021 15:52:54) | 3229 |
2 900 Kč | 04.10.2021 15:52:55 | 7276 |
2 800 Kč | limit (04.10.2021 15:52:49) | 3229 |
2 700 Kč | 04.10.2021 15:52:50 | 7276 |
2 600 Kč | limit (04.10.2021 15:52:42) | 3229 |
2 500 Kč | 04.10.2021 15:52:43 | 7276 |
2 400 Kč | limit (04.10.2021 15:52:39) | 3229 |
2 300 Kč | 04.10.2021 15:52:40 | 7276 |
2 200 Kč | limit (04.10.2021 15:52:31) | 3229 |
2 100 Kč | 04.10.2021 15:52:32 | 7276 |
2 000 Kč | limit (04.10.2021 13:54:59) | 3229 |
1 900 Kč | limit (04.10.2021 13:54:58) | 7276 |
1 800 Kč | limit (04.10.2021 13:54:45) | 7276 |
1 700 Kč | 04.10.2021 13:54:46 | 3229 |
1 600 Kč | limit (04.10.2021 13:54:41) | 7276 |
1 500 Kč | 04.10.2021 13:54:42 | 3229 |
1 400 Kč | limit (04.10.2021 13:54:34) | 7276 |
1 300 Kč | 04.10.2021 13:54:35 | 3229 |
1 200 Kč | limit (02.10.2021 21:49:41) | 7276 |
1 100 Kč | 02.10.2021 8:24:11 | 1509 |
1 000 Kč | 01.10.2021 17:34:44 | 7493 |