František Blažíček

67320. V akváriu

popis: Olej na plátně, 70x95 cm. Signováno vpravo dole 2009 Blažíček Fr. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorský štítek a přípis.

 

o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

 

dražba ukončena: 28.10.2021 21:00:50

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 32 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
32 000 Kč 28.10.2021 20:55:50 8053
31 000 Kč 28.10.2021 20:54:48 8542
30 000 Kč 28.10.2021 20:50:30 8053
29 000 Kč 28.10.2021 20:49:06 8542
28 000 Kč 28.10.2021 20:46:03 8053
27 000 Kč 28.10.2021 20:42:19 8542
26 000 Kč 28.10.2021 20:04:58 8053
25 000 Kč 28.10.2021 7:25:45 8542
24 000 Kč 27.10.2021 22:40:42 2623
23 000 Kč limit (27.10.2021 22:40:32) 8542
22 000 Kč 27.10.2021 22:40:33 2623
21 000 Kč 21.10.2021 23:37:28 8542
20 000 Kč limit (21.10.2021 23:36:10) 3081
20 000 Kč 21.10.2021 23:36:11 8542
19 000 Kč limit (21.10.2021 23:36:05) 3081
18 000 Kč 21.10.2021 23:36:06 8542
17 000 Kč limit (21.10.2021 23:35:53) 3081
16 000 Kč 21.10.2021 23:35:54 8542
15 000 Kč limit (21.10.2021 23:35:20) 3081
14 000 Kč 21.10.2021 23:35:21 8542
13 000 Kč limit (21.10.2021 23:35:14) 3081
12 000 Kč 21.10.2021 23:35:15 8542
11 000 Kč limit (21.10.2021 23:35:09) 3081
10 000 Kč 21.10.2021 23:35:10 8542
9 500 Kč limit (21.10.2021 23:35:05) 3081
9 000 Kč 21.10.2021 23:35:06 8542
8 500 Kč limit (21.10.2021 23:34:59) 3081
8 000 Kč 21.10.2021 23:35:00 8542
7 500 Kč limit (21.10.2021 23:34:52) 3081
7 000 Kč 21.10.2021 23:34:53 8542
6 500 Kč limit (21.10.2021 23:34:32) 3081
6 000 Kč 21.10.2021 23:34:33 8542
5 500 Kč limit (21.10.2021 23:34:27) 3081
5 000 Kč 21.10.2021 23:34:28 8542
4 900 Kč limit (21.10.2021 23:34:22) 3081
4 800 Kč 21.10.2021 23:34:23 8542
4 700 Kč limit (21.10.2021 23:33:56) 3081
4 600 Kč 21.10.2021 23:33:57 8542
4 500 Kč limit (21.10.2021 23:33:50) 3081
4 400 Kč 21.10.2021 23:33:51 8542
4 300 Kč limit (21.10.2021 23:33:43) 3081
4 200 Kč 21.10.2021 23:33:44 8542
4 100 Kč limit (20.10.2021 17:55:51) 3081
4 000 Kč 20.10.2021 17:55:52 7510
3 900 Kč limit (17.10.2021 16:24:10) 3081
3 800 Kč 16.10.2021 16:30:03 7011
3 700 Kč 16.10.2021 15:44:16 1212
3 600 Kč 07.10.2021 16:01:39 7276
3 500 Kč 06.10.2021 20:43:07 8053
3 400 Kč 06.10.2021 16:33:24 7980
3 300 Kč 05.10.2021 6:32:39 7276
3 200 Kč 04.10.2021 22:16:26 7493
3 100 Kč 04.10.2021 19:37:12 7276
3 000 Kč limit (04.10.2021 15:52:54) 3229
2 900 Kč 04.10.2021 15:52:55 7276
2 800 Kč limit (04.10.2021 15:52:49) 3229
2 700 Kč 04.10.2021 15:52:50 7276
2 600 Kč limit (04.10.2021 15:52:42) 3229
2 500 Kč 04.10.2021 15:52:43 7276
2 400 Kč limit (04.10.2021 15:52:39) 3229
2 300 Kč 04.10.2021 15:52:40 7276
2 200 Kč limit (04.10.2021 15:52:31) 3229
2 100 Kč 04.10.2021 15:52:32 7276
2 000 Kč limit (04.10.2021 13:54:59) 3229
1 900 Kč limit (04.10.2021 13:54:58) 7276
1 800 Kč limit (04.10.2021 13:54:45) 7276
1 700 Kč 04.10.2021 13:54:46 3229
1 600 Kč limit (04.10.2021 13:54:41) 7276
1 500 Kč 04.10.2021 13:54:42 3229
1 400 Kč limit (04.10.2021 13:54:34) 7276
1 300 Kč 04.10.2021 13:54:35 3229
1 200 Kč limit (02.10.2021 21:49:41) 7276
1 100 Kč 02.10.2021 8:24:11 1509
1 000 Kč 01.10.2021 17:34:44 7493